Vítejte na stránkách Feneček o.s.

Jsme skupina lidí zabývající se výcvikem psů a upotřebitelnosti psa v každodenním životě, přípravou na zkoušky aj. Co nabízíme najdete v kolonce "o nás".

Pokud se k nám chcete přidat, tak nás kontaktujte nejlépe telefonicky nebo emailem. Podle toho jaky máte cíl, jakého máte psa (štěně, dospěláka, plemeno) vám doporučíme, kam se můžete napoprvé příhlasit. Pro přihlášení do systému se musíte nejdříve registrovat. Na email Vám dojde heslo, které si změníte dle svého uvážení a až poté se můžete nahlašovat na lekce. Všechny lekce najdete v kalendáři. Těšíme se na Vás.

 

Psa vám pomůžeme připravit jak do běžného života, tak ke zkouškám. Nepoužíváme elektrické ani ostnaté obojky, vše jde při troše snahy i jinou formou. A my se vám budeme snažit ukázat cestu, jak nenásilně vychovat a vycvičit vašeho parťáka. Jde o to, kolik úsilí, času a snahy jste schopni investovat. Kontaktujte nás a určitě si u nás vyberete z množství pořádaných aktivit, které jsou vypsané v kalendáři. V případě, že nemůžete dojít, tak se odhlašujte max 24 hod před lekcí, jinak vám kredity nebudou vráceny.  

 

Nebereme psa jako moderní otroky svých ambicí a potřeb. Trénujeme i na zkoušky, pořádáme je, ale nemusíme mít vše a za jakoukoli cenu. Proto jsme taky založili cvičák Feneček!

Těšte se u nás mimo jiné na:

Individuální přístup

Ukázky pro školy

Spoustu zábavy

Výcvik pro všechny

Obrany

Ukázky pro veřejnost

12

Skvělých trenérů

512

Spokojených klientů

29

Plánovaných lekcí
Nejnovější aktuality
Socializace Páníčků u bečky

Ahoj Fenečkáři, Co takhle socializace páníčků v pátek odpoledne u ohně a bečky na cvičáku? ;-) Pojďme společně zahájit jarně-letní sezónu, opéct.....

Hopsa pro deti se psem

Začínáme!  DĚTI A PES Pro děti od 10 let s pejskem, kterého zvládnou (to znamená spíš menší plemeno) Výjimky jen po domluvě.  Dotazy.....

Novinky & Informace | Únor 2024

AHOJ VŠEM, Máme pro vás pár informací a novinek, tak čtěte pozorně :-)   Výcvikové vikendy - První termíny na výcvikáče se vám brzy.....

FENEČEK VÁS VÍTÁ

Jsme skupina lidí zabývající se výcvikem psů a upotřebitelnosti psa v každodenním životě. Pokud se chcete přidat, neváhejte využít náš online rezervační systém.

Email

info@fenecek.cz

fenecek@post.cz

Adresa a kontaktní osoba

Petra Holoušová

Nad Čertovkou, 678 01 Blansko

Ostatní údaje

Telefon: +420 774 843 239

IČO: 01364821

Číslo účtu: 2600573928/2010

Stanovy: Stanovy.pdf

Fakturační adresa

Čapkova 12b, 67801 Blansko